KoronaVirüs (COVID-19) Bilgilendirmesi

TARIM SEKTÖRÜ İKİNCİ KEZ KOCAELİ'DE BULUŞUYOR

TARIM SEKTÖRÜ İKİNCİ KEZ KOCAELİ’DE BULUŞUYOR
Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Sanayi Odası işbirliği yanı sıra T.C. Tarım ve Orman  Bakanlığı, T.C. Kocaeli Valiliği,  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB),  Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği,Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR), Türkiye Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Merkez Birliği (TÜKEBİR), Kocaeli Ticaret Odası, İzmit Belediyesi, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası, Sakarya Ticaret Borsası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası,  Akyazı Ticaret Borsası, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ( MARKA) ve KOSGEB’in değerli destekleri ile hazırlanan;
DOĞU MARMARA 2.Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı ve
DOĞU MARMARA 2. Sera, Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarı 
eş zamanlı olarak 6 - 10 Mart tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir.

TARIM SEKTÖRÜNÜN KOCAELİ BULUŞMASI ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI

Doğu Marmara Tarım, Hayvancılık ve Sera-Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarlarını Kocaeli ile buluşturan TÜYAP Kocaeli, 11-15 Nisan tarihleri arasında tarım sektörünü bir araya getirdi. Kocaeli’nde ilk kez düzenlenen 25.000 m2 lik alanda 160 ın üzerinde katılımcı firma ile kapılarını ziyaretçilerine açan fuar  5 günde 72.300 kişiyi ağırladı. Fuarların çok başarılı bir şekilde sonuçlandığını ifade eden TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, “ TÜYAP olarak Kocaeli’nde bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Doğu Marmara Tarım, Hayvancılık ve Sera-Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarlarımız 5 günde boyunca 72.300 kişi ile katılımcı firmalarımızı bir araya getirdik.  Önemli iş bağlantılarına vesile olduğumuz fuarlarımızda katılan tüm firmalarımıza ve ziyaretçilerimize teşekkür ederiz” diye konuştu.

Bülten

Doğu Marmara Tarım ve Hayvancılık fuarı ile eş zamanlı gerçekleşecek Sera, Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarı bölgenin sektörlerdeki üretim gücü göz önünde bulundurularak yola çıkılmış fuarlardır.